Netflix Türkiye, internet yayınlarına yönelik getirilen “yeni düzenlemenin gerektirdiği üzere” lisans başvuru sürecini başlattıklarını açıkladı. Netflix Türkiye’nin resmi Twitter hesabından da akşam saatlerinde yeni bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada “Benim sizi bırakmaya hiç niyetim yok… Söylentilere kulak asıp kendinizi lütfen üzmeyin” ifadesi yer aldı.

Neftflix Türkiye’den yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

“İnternet yayınlarına yönelik getirilen yeni düzenlemenin gerektirdiği üzere lisans başvuru sürecimizi başlattık.

“Türkiye’de sayıları gittikçe artan 1.5 milyon üyeye sahibiz. Üyelerimizin dünyanın dört bir yanından sunduğumuz zengin içerik çeşitliliğine ve Türkiye’den dünyaya taşıdığımız yerel hikâyelere değer verdiğine inanıyoruz.

“Bu nedenle bir yandan Türkiye’deki yatırımlarımızı artırmaya devam ediyor, diğer yandan da sunduğumuz ebeveyn kontrollerini daha da güçlendirecek adımlar atmak üzere yetkililerle görüşmelerimizi sürdürüyoruz.

“Hedefimiz, üyelerimizin tercih ettikleri içeriklere keyifle ulaşmalarını sağlarken çocuklarımızı yaşlarına uygun olmayan içeriklerden etkin bir şekilde koruyabilmek.”

Netflix Türkiye’den akşam saatlerinde yeni bir açıklama geldi. Netflix Türkiye resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada “Benim sizi bırakmaya hiç niyetim yok… Söylentilere kulak asıp kendinizi lütfen üzmeyin” ifadesi yer aldı.

kaynak

Beğendim
Beğendim Bayıldım Haha Süper Üzüldüm Kızdım
NETFLİX ‘korkmayın gitmiyoruz’ dedi
Yorum yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir